fbpx

Internet Ortamında Online Dersler

IŞIK YAZAN Bilgelik Bilinci Mutluğun Eğitimine Dünyanın Her Köşesinden Her An Ulaşabilirsiniz

Bilgelik Bilinci Mutluluğun Eğitimi pek çok şehirden ve ülkeden talep görmektedir. Dersleri Canlı Online Olarak Zoom üzerinden takip edebileceğiniz gibi, Video dersler olarak da eğitim sistemimiz üzerinden takip edebilirsiniz. 

Video-Online eğitim sistemi sayesinde IŞIK YAZAN Bilgelik Bilinci Mutluluğun Eğitimi kapsamındaki 34 dersin tamamını belli bir zaman dilimine bağlı kalmadan internet ortamında dilediğiniz her an  izleyebileceksiniz.

Ayrıca bu yıl katılımcılarımız aşağıdaki imkanlardan da yararlanabileceklerdir: 

  • Çalışmaları Zoom üzerinden Canlı online olarak takip eden katılımcılar, ders kaçırmaları durumunda video-online sistemi kullanabilirler.
  • Dersleri 20. derse kadar video-online almış katılımcılar canlı olnline derslere devam edebilirler. 
    • Örneğin canlı online dersler 8. dersteyten eğitimlerden haberdar olan ve 8. derse kadar eğitimi video-online derslerden tamamlayan bir katılımcı Canlı-online derslere katılma hakkı elde eder.   
    • Normal şartlarda "4. Kader Sırrı" dersinden sonra yeni katılımcı kabul edilmemekteydi. Yeni sistemimizde ise katılmcı adaylarına sınıfa yetişmesi durumunda sınıfa dahil olma hakkı verilmiştir. 
    • Yüz yüze Canlı online derslere devam edebilmek için önceki derslerin tamamını seyretmek zorunludur. Eğitim sistemimiz derslerin seyredilip seyredilmediğini kontrol etmekte ve katılım sertifikası vermektedir. 
    • Derslerin tamamını online sistemden alan kişiler kontenjan ölçüsünde SATSANG inzivasına katılabilirler. 

 

Dersleri sırasıyla izlemeniz tavsiye edilir.  

Online Ders İçeriği için tıklayınız..